Pam Thermal Hotel

Yarım Pansiyon Pamukkale Karahayıt Mevkii
:

HOTEL KONAKLAMA Konsepti- Tesisin Konsepti YARIM PANSİYON şeklindedir.

Hizmet Saatleri- 07:00 - 10:00   Kahvaltı- 19:00 - 21:30   Akşam Yemeğ- Tesis genelinde alınan tüm içecekler.

HOTEL Genel BİLGİ

Pam Termal Otel, Türkiye'nin batısında Denizli ilinin Pamukkale Karahayıt bölgesinde ormanla kaplı dağların eteğinde yer alır. Pamukkale'nin beyaz travertenlerine karşılık, Karahayıt bölgesi kırmızı suyu ile ünlüdür. Tesisin içinden çıkan termal kaynak, oluşturduğu çok güzel kırmızı travertenler ve termal havuzlar herkesi hayran bırakmaktadır.  Pam Termal Otel, Türkiye'nin batısında Denizli ilinin Pamukkale Karahayıt bölgesinde ormanla kaplı dağların eteğinde yer alır.Denizli Çardak Havaalanı 50-Km-  Pamukkale Otogar 20KM Pamukkale Tren Garı-20 Km-Pamukkale Antik Şehri-1Km

Oda Özellikleri- Standart Oda ; 18 metrekaredir.Odada ; Minibar*, Oda Servisi*, Telefon*, Balkon, Banyo, Halı Kaplı Zemin, Kablosuz İnternet, Klima, Saç Kurutma Makinesi, Televizyon bulunmaktadır.

Spa Özellikleri

Ücretsiz Spa Hizmetleri :  Buhar Banyosu, Sauna, Türk Hamamı, 

Ücretli Spa Hizmetleri : Spa'da alınan tüm masaj ve bakımlar, VIP Odalar ücretlidir. 

Kür merkezi her türlü sağlık ve güzellik ünitesine sahiptir. Uzmanlar tarafından uygulanan çamur banyosu, cilt, kemik ve sinir hastalıkları yanında sağlık ve güzellik amacıyla da kullanılmaktadır. Adele ve eklem ağrılarının yanısıra yılın yorgunluğunu atabilmek için özel masaj odaları vardır.

Havuz  Plaj 1 adet açık yüzme havuzu-1 adet açık termal havuz  1 adet kapalı termal havuz

Çocuk- Çocuk oyun alanları bulunmaktadır. 

Termal Suyunun Özellikleri
Pam Termal Otel'in, 58 santigrat derece sıcaklıktaki termal sularından bütün yıl boyunca yararlanabilirsiniz. Termo mineral özellikli bu şifalı sular magnezyum, kalsiyum, karbondioksit, sülfat ve bikarbonat karışımlarıyla birçok alanda tedavi için elverişlidir.

Termal Suyunun Faydalı Olduğu Rahatsızlıklar
*Bel – boyun ağrıları ve fıtıkları,
*Diz, Kalça, Omuz ağrıları,
*Kireçlenmeler
*Romatizmal hastalıklar,
*Fibromiyalji sendromu,
*Ostoeporoz,
*Kaza sonrası sakatlıklar,
*Spor yaralanmaları,
*Felçler
*Sedef rahatsızlıkları,
*Egzema ve Nörodermit rahatsızlıklarında,
*Akne rahatsızlıklarında,

 

Nobel Tıp Merkezi : Fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti vermekte olan bir kuruluştur. Yenilikçi hizmet alanları ve termal içerikli tedavileriyle hizmet veren Türkiye'nin ilk A tipi tıp merkezi olma özelliğindedir. SGK ile anlaşmalı sağlık merkezi bölgenin doğal tedavi unsurlarını ve gelişmiş tedavi yöntemlerini birlikte sunan kaplıcalı tedavi kürlerinde uzmanlaşmış sağlık ekibine sahiptir. Bu sinerji sayesinde kronik hastalıkları nedeniyle yaşadıkları ortamlarda beklenen tedavi etkinliğine ulaşamayan hastalara çözümler üretebilen özelliklere sahiptir.

Önemli Bilgiler

Odalarda ve tesisin genelinde wifi ücretsizdir.

Spa Merkezine giriş ücretsiz,özel olarak alınan tüm kişisel hizmetler ücretlidir.(masaj,cilt bakımı vs.)

Tesis odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır. 

Tesiste verilen Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.